Dril Seçmek

Forums Library Swim Course Instructions Dril Seçmek

Please type your comments directly in the reply box - DO NOT copy/paste text from somewhere else into the reply boxes - this will also copy the code behind your copied text and publish that with your reply, making it impossible to read.  Our apology for the inconvenience, but we don't see a convenient way of fixing this yet.

Tagged: ,

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #17841
  Jamee Small
  Keymaster

  Driller kulaç eğitiminde ilk aktivitelerdir. Anlayarak uygulandığı takdirde, beynin yeni hareket şablonları oluşturmasının en kolay yolunu sağlar.

  İlk Total Immersion eğitimlerinizde TI standart drillerini deneyimlediniz.  Eğitim boyunca size özel beceriler geliştirmeniz için önerilen farklı odak noktalarını kullanarak bu standart driller ile çalışacaksınız.

  Bu programı alan herkes kişisel ihtiyaçları doğrultusunda uygun dril ve odak noktalarını seçmelidir. Eğer bunlar hakkında emin değilseniz koçunuzdan bazı öneriler isteyebilirsiniz.

  Driller konusunda hafızanızı tazelemek için aşağıdaki kaynakları kullanabilirsiniz:

  Ayrıca Koç Mat’in bloğundan ve Knowledge Base sayfasından drillerin kullanımı ile ilgili olarak ek yönlendirme ve bilgilendirme bulabilirsiniz:

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.