Yavaş Hareketle Tam Kulaç Drili

Forums Library Knowledge Base Yavaş Hareketle Tam Kulaç Drili

Please type your comments directly in the reply box - DO NOT copy/paste text from somewhere else into the reply boxes - this will also copy the code behind your copied text and publish that with your reply, making it impossible to read.  Our apology for the inconvenience, but we don't see a convenient way of fixing this yet.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #17855
  Jamee Small
  Keymaster

  Süper yavaş hareketle yüzmenin nasıl olabileceğini düşünmek için hayal gücünüzü kullanabilirsiniz – tam kulaç yüzmektir, ancak hareketlerinizi oldukça yavaşlatması ve vücut pozisyonu ile tam kulaç konusunda çok fazla ayrıntıya sahip olması nedeniyle bir dril olduğunu düşünebiliriz. Kulacınızın bölümlerini fark edip değiştirmek için size daha fazla zaman verir.

  Bu yüzüş hareketlerinizin hızını abartılı bir dereceye kadar kısıtlamak için çok yavaş bir tempo kullanmak gibidir. Kulaçta duraklama yoktur, sadece kulaç döngüsü boyunca daha yavaş ve çok dikkatli hareket edilir.

  Bu yavaş hareketli kulaç, tüm kulaç döngüsü boyunca en iyi duruşa ve sabit şeklinizi korumanıza meydan okur. Bunu yaparken kulaç başına daha fazla uzunluk elde edeceksiniz, ya da kulaç bu şekilde yavaşladığında, dengeyi bozduğunuz ya da şeklinizi koruyamadığınız alanları ortaya çıkartabilirsiniz.

  Formunuzda veya hareket düzeninizde belirli ayarlamalar kullanarak kulaç süresini ne kadar uzatabileceğinizi görmek için kulaç saymayı kullanırsınız. Uzunluktaki tüm diğer parçaları eşit tutarsanız (itme ve kayma mesafeniz, her kulaçta uygulayacağınız basınç miktarı, vb.), bu ayarların kulaç uzunluğunuzu nasıl etkilediğine veya engellediğine ilişkin bir fikir edinebilirsiniz – ya suda kaymayı kolaylaştıracak ya da zorlaştıracaktır.

  Bu drill ısınmak, soğumak ve dengedeki çok ince detaylarda çalışmak istediğinizde ve kulaç sayısını test etmek için uygun olabilir.

  Biraz daha hız sağlamak için kısa paletler kullanmak da mümkündür, böylece kolları yavaşça hareket ettirirken suyun içinde kayabilirsiniz.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.